Naši marodi

Micka

  • Domácí depozitum: Dana J.
  • kočka
  • rok nar.: 2006
  • Kastrovaná, očkovaná, odčervená
  • do bytu 

Charakteristika: Micinka dosud žila v bytě s bráškou Mourkem a kočičí kamarádkou Emmou. Z důvodu alergie v rodině hledá nový domov. Je velmi  mazlivá, hodná, nedominantní. Miluje lidskou společnost a je vděčná za každý projev přízně. Má mírnou formu epilepsie, je proto nutné podávat prášky 1 x denně. Je na to zvyklá a v pohodě si je nechá dát do tlamičky. Léky nejsou finančně náročné. Chápeme ale, že rozhodout se pro takto hendikepovanou kočičku je jistě těžké a zodpovědné.

Rozhodli jsme se tedy Micinku dát i do marodů. Pokud by se Vám Micka líbila, podpořte ji malou finanční částkou na účet 152335352/0600 (GE Money Bank), variabilní symbol 014.

 

Josefínka

Josefínka, kastrovaná, 1 rok stará, která byla již jednou neúspěšně umístěna, hledá znovu nový domov.

 

Je hodně hravá, hodně akční, veselá a neposedná. Je vhodná do bytu (kde nyní je), ale zvykla by si i v domku se zahradou (ovšem se spaním a bydlením uvnitř domu). V novém domově by byla šťastná za kočičího kamaráda. Je hodně mazlivá a miluje lidi. Je v depozitu v Praze, takže si ji můžete adoptovat v Praze.

 

 

 

Fotka uživatele OS Podbrdsko.
 

Tramp

Asi 2-3 letý kocourek Tramp byl nalezen v jedné vesnici poblíž Berouna. Vlekl se z posledních sil, byl vyhublý na kost. Tramp určitě není venkovský toulavý kocour, jen se vydal z nějakých důvodů na trampování a téměř zahynul. Neuměl se o sebe postarat, neuměl si nalézt nic k jídlu. Začátky svého pobytu u nás strávil v depozitu u Haničky. Ta jej začala opatrně vykrmovat. A Tramp jedl a jedl... A kdykoliv přišla Hanka do pokoje, kde byl, vždy Hanku radostně vítal, mazlil se , předl už na dálku, mňkoukálkoval nadšením. U mě je Trampík od 19. června. A je naprosto stejný jako u Hanky. Mazlí se a mazlí a nemůže přestat. Nyní je Trampík připravený k adopci. Nechaly jsme mu udělat revizi zoubků, pár zoubků bylo vytrženo a Trampík má nyní zoubky v pořádku. Byl kastrován a je plně očkován. Trampík je bytový kocourek, ale určitě by si zvykl i v domě se zahradou. K druhým kočkám je kamarádský, takže by mohl jít i k další kočce v domácnosti. Je zdravý, rád papá a MILUJE LIDI. 

Pokud by se vám Trampík zalíbil volejte na telefon 737 486 474, nebo pište na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Dana

 

Update 2/2017: Tramp je vážně nemocný - ledviny. Už ho nechceme umístit.