Dobročinný krámek

V kočičím krámku seženete věci úžasné, originální a nevšední.

Pletené hračky - počínaje zvonkem, kytkou, válečkem nebo závěsným chrastítkem a konče myškami chrastícími či nechrastícími - milují je všechny kočky. A co teprve bambule a klubíčka všech velikostí a barev. To je to pravé ořechové. Po hře na honěnou s klubíčkem či s pletenou myškou se kočičáci rádi zakousnou do krásně zelených listů šáchoru. Hmm osvěžující...
No a v noci není pro kočku nic lepšího než si zabořit čumáček do měkkého pelíšku či složit unavenou hlavu na kočičí polštářek nebo podušku. Polštářky a podušky je možné použít též do výstavních klecí a přepravek.
Přinést po ránu páníčkům do postele uslintaný pytlíček naplněný kozlíkem…  jejich radost nebude znát mezí. A ta vůně!
Ale ani kočkolidi však nepřijdou zkrátka. Aby kočičí paničky vypadaly k světu, jsou tu pro ně krásné batikované  tašky, samozřejmě s ručně malovaným obrázkem kočky. A aby byly opravdu šik, doplní si šatník tričkem, jak jinak než s kočičí tématikou. Máme tu pro ně krásné květináčky s obrázky vyrobenými ubrouskovou technikou, v nich se jejich pokojové květinky teprve rozrostou do krásy. Růže či jiná květina darovaná manželem, přítelem nebo snoubencem se bude nejlépe vyjímat v originálních vázách - lahvích s obrázkem malovaným na sklo. 
Kolemjdoucí nebudou pochybovat o tom, že baši domácnost obývají kočky, když budete na oknech mít krásné obrázky kočičích hlaviček malovaných na skle. No a klid při dlouhém zimním večeru vám navodí čajová svíčka, ano hádáte  správně, ve skleněném svícínku s obrázky koček. Máme, ale i svíčky v keramických nádobkách.

A jak objednávat?

Stačí napsat emailovou zprávu na adresu   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  a nejpozději do 14 dnů máte objednané věci doma. Kromě šáchorů, u kterých je po Praze možnost domluvit se na předání osobně, posíláme objednané zboží poštou. Poštovné je většinou 20 Kč, u větších balíčku 25 Kč + cena objednaného zboží. V každé zásilce je dopis se všemi potřebnými informacemi, jako je způsob platby, seznam objednaného zboží apod.  
PS: Za výrobu všech těch krásných a originálních věcí děkujeme našim dobrovolnicím, příbuzným a v neposlední řadě i samotným členkách OS podbrdska a Koček- online, které svůj volný čas věnují kromě péče o kočky ještě pletení, šití, batikování apod.   
Sortiment krámku je velmi proměnlivý, záleží na to, jaké máme právě zbytky látek, vlny, trička atd.